Media Port

Ponad 30 000 modeli butów sportowych

Na polskim rynku od 2004 roku

Specjalizujemy się w internetowej sprzedaży produktów poprzez nasze sklepy: takemore.net i 1but.pl.
Nasza oferta dostępna jest dla klientów polskich i zagranicznych – nie tylko w Europie, ale również w USA.

Ponad 30 000 modeli sportowych
W ostatnich latach osiągnęliśmy pozycję lidera w sektorze obuwia sportowego – obecnie oferujemy naszym klientom ponad 30 000 modeli sportowych. Pod tym względem jesteśmy największym sklepem w Polsce.

Na polskim rynku od 2004 roku
Sklep 1but.pl to jeden z najdłużej działających serwisów z obuwiem. W ciągu 14 lat działalności zaufało nam prawie pół miliona Klientów. Obecnie do ich grona dołącza kolejne 10 000 osób miesięcznie.

Najwyższe standardy obsługi Klienta
Nieustanie pracujemy nad usprawnianiem procedur obsługi. Nasi Klienci są niezwłocznie informowani o każdej zmianie statusu zamówienia, zwrotu czy reklamacji – począwszy od potwierdzenia zamówienia i wysłania towaru, a skończywszy na przyjęciu zwrotu, czy informacji o rozpatrzeniu reklamacji.

Rzetelność i wiarygodność
Nasze procedury, regulaminy i dokumenty są w 100% zgodne z obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej prawem. Działamy zgodnie z ustawami regulującymi sprzedaż internetową, a prawidłowość naszych działań potwierdza przynależność do międzynarodowej organizacji certyfikującej: Trusted Shops.

Media Port to:
wieloletnie doświadczenie w e-commerce, kilkadziesiąt milionów złotych obrotu w ciągu ostatnich 5 lat, ponad 600 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, kilkaset tysięcy sprzedanych produktów i zadowolonych klientów.