Media Port

Zostań naszym partnerem!

Razem możemy więcej. My w to wierzymy. Jeśli Ty również – zapraszamy do współpracy!

Możesz zacząć już dziś! To bardzo proste: zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

20 milionów nowych klientów
1but.pl to część międzynarodowej platformy handlowej i jednocześnie jeden z najpopularniejszych sklepów z butami w Polsce. Istnieje od 2004 roku. Dzięki współpracy z 1but.pl można w prosty sposób dotrzeć ze swoją ofertą do ponad 20 mln nowych klientów w Polsce.

Zasięg i popularność
1but.pl to marka o bardzo dużym zasięgu internetowym. Co miesiąc nasze strony odwiedza blisko 600 tys. klientów zainteresowanych wyłącznie butami sportowymi. Ostatnia kampania wizerunkowa sklepu 1but.pl objęła ponad 17 500 000 użytkowników.

Zadowoleni Partnerzy i największa oferta w Europie
Dzięki współpracy z dziesiątkami Partnerów zbudowaliśmy największą w Europie ofertę obuwia sportowego. Aktualnie w sprzedaży mamy ponad 35 000 modeli butów najbardziej znanych producentów obuwia sportowego: Nike, Adidas, New Balance, Reebok. Oferujemy również inne marki, jak np. Tommy Hilfiger, Melissa, Armani, Guess.

 

Nie tylko buty!
Współpraca z nami to nie tylko obuwie sportowe. Oferujemy również inne produkty znanych globalnych marek: obuwie casual i eleganckie, odzież sportową, torby i torebki.

Ekspansja międzynarodowa
Takemore.net to marka obecna w Niemczech, Francji, Czechach, Wielkiej Brytanii, Austrii, Włoszech, Irlandii, Rumunii i Słowacji, a także za oceanem. Planujemy również uruchomienie sprzedaży w Hiszpanii, Bułgarii, Portugalii, Szwecji, Brazylii i wielu innych krajach.

Zwiększenie sprzedaży – niektórzy z naszych partnerów dzięki współpracy z nami osiągają obroty na poziomie 0,5 mln PLN miesięcznie. Łatwa wyprzedaż końcówek serii i nietrafionych produktów – docieramy z ofertą do bardzo dużej grupy klientów o różnych preferencjach zakupowych. Wśród nich zawsze znajdą się zainteresowani nietypowymi modelami czy rozmiarami.

Prostota i brak ryzyka
Sprzedajemy produkty w wielu krajach, a nasi partnerzy nie muszą zajmować się logistyką międzynarodową.
Zero ryzyka – brak stałych kosztów współpracy.
Prosta, intuicyjna obsługa systemu i wsparcie dla Partnerów.

Razem możemy więcej. My w to wierzymy. Jeśli Ty również – zapraszamy do współpracy!